Komunikat. Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o ich używaniu w naszej Polityce Prywatności oraz dowiedz się jak zmienić ustawienia cookie na stronach producenta Twojej przeglądarki. Korzystając z portalu dobra24.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
Pytania do burmistrza

burmistrz dobrej

Szanowni Państwo

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zadać pytanie dotyczące pracy naszego samorządu, to serdecznie zapraszam

Burmistrz Dobrej  
Andrzej Piątkowski

Kategorie
Inne... [23]
Kategoria: Kultura, sport i rekreacja
Autor: Anna | Data: 2016-07-27 07:27:10 | E-mail: ania@wp.pl | Kategoria: Kultura, sport i rekreacja
Pytanie:
Panie Burmistrzu

Mam pytanie, dlaczego Orlik jest zamknięty i dzieci nie mogą grac w piłkę? Przecież są wakacje, a prowadzone są remonty przez ten okres. I dlaczego w weekendy nie mozna z niego korzystać, bo jest pozamykane? W innych gminach Orlik jest ogólnodostępny i dzieci mogą sobie grać. Nie na tym to miało polegać.
Odpowiedź:

W odpowiedzi na pytanie dotyczące funkcjonowania „Orlika” informuję, że:

- „Orlik” w czasie wakacji jest otwarty zgodnie z zamieszczoną na budynku socjalnym „Orlika” informacją dotyczącą godzin pracy instruktora. Jest również możliwość skorzystania z boiska sportowego na stadionie w Dobrej w godzinach dopołudniowych.

Godziny pracy instruktora:

Poniedziałek 16.00 - 20.00

Wtorek 16.00 - 20.00

Środa – dzień wolny

Czwartek 16.00 - 20.00

Piątek 16.00 - 20.00

Sobota 12.00 - 16.00

Niedziela 12.00 - 16.00 

Jednocześnie informuję, że na Orliku w czasie wakacji nie były prowadzone żadne prace remontowe.

 

Z poważaniem

Andrzej Piątkowski

Burmistrz Dobrej

 
Autor: Ewelina | Data: 2015-03-09 14:31:54 | Kategoria: Kultura, sport i rekreacja
Pytanie:
Witam serdecznie.
Piszę do Pana raczej nie z pytaniem,ale z problemem psów w Parku obok szkoły. Matki z dziećmi boją się chodzić to tegoż właśnie parku ze względu na agresywne psy, w tym właśnie ja z moimi dziećmi. Niektóre z nich maja kagańce ale po prostu uderzają nimi o nogi, buty, krok w krok chodzą za dziećmi i szczekają, dzieci boją się płaczą. Zbliża się wiosna-lato i wydaje mi się że jak ten problem nie zostanie rozwiązany to nikogo w tym parku nie będzie. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.
Odpowiedź:

Szanowna Pani Ewelino!

 

W odpowiedzi na Pani pytanie dotyczące pojawiających się psów w Parku Miejskim przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrej uprzejmie informuję, że fakt ten został zgłoszony do Komisariatu Policji  w Dobrej. Policjanci są w trakcie ustalania właścicieli biegających psów. Wierzę w to, że ten problem zostanie szybko rozwiązany.

 

                                                                               Z poważaniem

Andrzej Piątkowski

  Burmistrz Dobrej

Autor: mama | Data: 2014-10-04 17:28:38 | Kategoria: Kultura, sport i rekreacja
Pytanie:
Witam Panie burmistrzu kto odpowiada za stroje dzieci grających w piłkę ponieważ najmłodsza drużyna dostała stroje po starszych zawodnikach i wyglądają fatalnie.Jeżdżą na mecze reprezentują nasze miasto to przydałyby się normalne stroje.Jeśli nie stać klubu na nie to niech otwarcie powiedzą a rodzice sami coś zdziałają.Dzieci mają zapał do gry tylko w tych strojach żle się czują i nawet byłam świadkiem jak inni zawodnicy(z innej miejscowości)śmiali się z nich mianowicie :'przyjechały latawce'Proszę Pana aby coś z tym zrobić ponieważ zniechęci to dzieci do dalszego grania.
Odpowiedź:

Szanowna Mamo!

W odpowiedzi na Pani pytanie dotyczące strojów sportowych grupy najmłodszej „Klubu Wicher” uprzejmie wyjaśniam, że:

- Klub zamówił stroje w zakładzie „Vigo” najmniejsze jakie są możliwe i takie zostały wykonane,

- wszelkie uwagi i propozycje proszę zgłaszać do Pana Grzegorza Łakomickiego, który wspólnie z Zarządem Klubu na pewno nad nimi się pochyli i dołoży wszelkich starań, aby je rozwiązać,

- bardzo dziękuję za okazaną troskę oraz za to, że Pani dziecko wraz z Panią uczestniczycie w ofercie przygotowanej przez Klub.

 

 

Z poważaniem

Andrzej Piątkowski

Burmistrz Dobrej

Autor: RAMBO | Data: 2014-05-04 15:52:42 | Kategoria: Kultura, sport i rekreacja
Pytanie:
Witam Pana Burmistrza jestem mieszkancem Dobrej i mam pytanie odnosnie stadionu bo wszystko trzymacie pod klfurtka uczem i niema tam wstepu jedno boisko macie na mecze a drogie ?? ?? chcialbym z synem czasami pograc na Dobrskim stadionie tym do treningu a wy wszystko pod klucz .I to jest chore co wy robicie chcialem dzisiaj pograc z synem na trawie a tu furtka na klucz podatki placimy pan tez lubil w siatke grac bo pamietam .Stadiony zrobiliscie iboisko ale dla kogo?bo mieszkancy Dobrej niemoga na nich pograc tak ze przykro sie robi ze myslicie tylko o kasie itp [STADION TYLKO DLA WYBRANCOW}a w pilke niema gdzie pograc moze puscie krowy na wybieg jak kiedys bylo bo to wstyd 2 boiska a na zadne niemozna wejsc porazka co wy tam robicie ??????????????
Odpowiedź:

Szanowny Panie Rambo!
Pragnę Panu pogratulować odpowiedzialności za zdrowie fizyczne dziecka. Natomiast odpowiadając na Pana pytanie dotyczące dostępu do boiska na stadionie informuję, że obiekty sportowe na terenie Dobrej są udostępniane na zasadach ustalonych przez zarządzających, w tym również boiska na stadionie. W przypadku tych ostatnich w zasadzie nigdy nie były stosowane ograniczenia wstępu na ten obiekt. Ograniczeniem organizacyjnym były przeprowadzane mecze, treningi, zajęcia z wychowania fizycznego oraz prace pielęgnacyjne na murawach boisk. Klubowi WICHER prowadzącemu sekcję piłki nożnej zawsze zależało na popularyzacji tej dyscypliny sportu. Udostępniano obiekt grupom zorganizowanym, zakładom pracy i osobom indywidualnym. Do pewnego czasu nawet był obiektem zainteresowań dzieci w wieku przedszkolnym ze względu na jedyny wówczas dostępny plac zabaw. W związku z tym, że w ostatnich tygodniach niestety miały miejsce akty wandalizmu dotyczące infrastruktury stadionowej (niszczenie siedzisk na trybunach) postanowiono na pewien czas ograniczyć dostęp. W zeszłym tygodniu jednak odstąpiono od tej praktyki i powrócono do stanu poprzedniego.
Pragnę też zaznaczyć, że z tytułu korzystania przez mieszkańców gminy z obiektów na stadionie nie są pobierane opłaty. Jeżeli pragnie Pan korzystać z boiska bocznego, to proszę to robić, a w przypadku jakichkolwiek utrudnień wystarczy skontaktować się z jednym z działaczy klubu. 
Naprawdę nikomu nie zależy, aby obiekt był niedostępny dla mieszkańców. 

Z poważaniem
Andrzej Piątkowski
Burmistrz Dobrej

Autor: Bartosz | Data: 2014-02-12 21:06:19 | Kategoria: Kultura, sport i rekreacja
Pytanie:
Witam panie burmistrzu. Mam pytanie dotyczące orlika. Jak pan widać za oknem warunki pogodowe stają się coraz lepsze więc czemu by nie otworzyć prędzej orlika. Myślę że nie jest na to za zimno, a gdyby orlik był otwarty myślę że nie było by tak nudno.
Odpowiedź:

 

W odpowiedzi na pytanie dotyczące terminu otwarcia „Orlika” informuję, że:

- ponowne otwarcie „Orlika” jest związane z uruchomieniem urządzeń w budynku gospodarczym, które są zabezpieczone przed skutkami zimy,

- w związku z powyższym musi ustabilizować się temperatura powietrza,

- poza tym konieczne jest przeprowadzenie prac konserwacyjnych płyty boiska do piłki nożnej

 

Z poważaniem

Burmistrz Dobrej

j

Strony: [1] [2] [3] [4]
reklama:
Zadaj pytanie burmistrzowi
Czerwonym kolorem oznaczono pola wymagane!
Burmistrz odpowiada na pytania w ciągu 30 dni.
HARMONOGRAM IMPREZ NA 2017 ROK
HARMONOGRAM IMPREZ NA 2017 ROK
HARMONOGRAM IMPREZ NA 2017 ROK
<< Marzec 2017 >>
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
software, design, hosting by Dobranet.pl