Komunikat. Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o ich używaniu w naszej Polityce Prywatności oraz dowiedz się jak zmienić ustawienia cookie na stronach producenta Twojej przeglądarki. Korzystając z portalu dobra24.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
Pytania do burmistrza

burmistrz dobrej

Szanowni Państwo

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zadać pytanie dotyczące pracy naszego samorządu, to serdecznie zapraszam

Burmistrz Dobrej  
Andrzej Piątkowski

Kategorie
Inne... [28]
Najnowsze pytania do burmistrza
Autor: rozśmieszony mieszknaiec | Data: 2018-02-23 17:16:25 | E-mail: rp@wp.pl | Kategoria: Komunikacja i drogi
Pytanie:
Odnośnie wiadomości pani Jadwigi, dlaczego pan odsyła do zakładu komunalnego, czyżby Burmistrz nie sprawował nad tym zakładem pieczy? nie rozumiem. Najlepiej proszę przejechać się rowerem i zobaczyć jak to wygląda.
Odpowiedź:
Precyzując moją odpowiedź na pytanie dotyczące śmieci przy drodze Dobra-Ostrówek uprzejmie wyjaśniam, że wskazując Zakład Gospodarki Komunalnej w
Dobrej, jako podmiot, który „odpowiada za stan drogi i utrzymanie czystości w pasie drogowym”, poinformowałem osobę zadającą pytanie, że również do ww.
zakładu można kierować swoje uwagi w powyższych sprawach, co niewątpliwie przyśpieszy ich załatwienie.  
 
Z poważaniem
/-/ Andrzej Piątkowski
Burmistrz Dobrej
Autor: Maciek | Data: 2018-02-19 16:59:21 | Kategoria: Inne...
Pytanie:
Gdzie mogę sprawdzić jakie są aktualne stawki opłat za wywóz odpadów ?
Odpowiedź:

Szanowny Panie Maćku,

informuję, iż wszelkie informacje na temat gospodarki odpadami w Gminie Dobra znajdzie Pan w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem:
http://dobra.nowoczesnagmina.pl/?c=497
w dziale Prawo lokalne/gospodarka odpadami
oraz bezpośrednio u p. Donaty Wójcik pod numerem tel. 63 279 99 23 /pokój nr 5

Z poważaniem

Andrzej Piątkowski
Burmistrz Dobrej

Autor: Jadwiga - mieszkanka | Data: 2018-02-18 23:54:22 | Kategoria: Komunikacja i drogi
Pytanie:
Panie burmistrzu! Przejeżdżam codziennie przez Ostrówek do Dobrej i jak widzę ile śmieci leży przy drodze, chyba gminnej to mnie krew zalewa. Ja rozumiem że zima i może śnieg przykryje. Ale tego się nazbierało już z paru lat. Do tego doszły śmieci czekających klientów przy ubojni. Tam to już jest wysypisko w krzakach na przeciwko. Proszę o jakąś reakcję bo my podobno gmina turystyczna mamy być. Widzę że przynajmniej raz w roku sprzątane są pobocza i rowy na innych drogach tu tu chyba też można. Proszę się przejechać, najlepiej rowerem to odechce się spaceru
Odpowiedź:

W odpowiedzi na pytanie dotyczące śmieci przy drodze Rzymsko BG – Dobra  uprzejmie wyjaśniam, że;

- za utrzymanie dróg gminnych, włącznie z utrzymaniem ich czystości odpowiada Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrej,

- w celu przyspieszenia wykonania  zauważonych usterek, w tym również czystości przy drogach proszę o przekazywanie informacji do ZGK w Dobrej, tel. 63 288-79-52,

- wyżej wymienione wyjaśnienia dotyczą również ulic i placów na terenie Dobrej.

 

Z poważaniem

/-/ Andrzej Piątkowski

Burmistrz Dobrej

reklama:
Zadaj pytanie burmistrzowi
Czerwonym kolorem oznaczono pola wymagane!
Burmistrz odpowiada na pytania w ciągu 30 dni.
Kalendarz imprez 2018
Kalendarz imprez 2018_2
Kalendarz imprez 2018_3
100_lecie
100_lecie_2
100_lecie_3
OSP w Dobrej zaprasza na DRZWI OTWARTE
Otwarte Mistrzostwa Gminy Kawęczyn w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
<< Maj 2018 >>
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
software, design, hosting by Dobranet.pl